Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír .F018-14-IGMI .

43 000 €
Interné ID: F018-14-IGMI
Ulica: Lastomír
Obec: Lastomír
Okres: Michalovce
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova

Popis nehnuteľnosti

F018-14-IGMI
Pokiaľ chcete bývať kúsok od okresného mesta Michalovce mám pre Vás stavebný pozemok v obci Lastomír, vzdialený 6km a len 7minút autom . Pozemok o výmere 1243m2 sa nachádza v tichej uličke a má tú výhodu, že prístup na pozemok je z obidvoch strán . Pozemok je orientovaný na západ, ale aj na východ, záleží od Vás na ktorej strane pozemku si chcete svoj rodinný domček postaviť . Pozemok je široký 10-12metrov a na pozemku sa nachádza aj starší domček na zastavanej ploche 275m2 , kde si pri stavbe rodinného domu môžete trošku oddýchnuť .
V obci Lastomír sa nachádza Chrám Zostúpenia sv.Ducha , jednoloďová neoklasicistická stavba s polygonálnym ukončením presbytéria a vežou tvoriacou súčasť jej hmoty ,z roku 1890 . V obci sa nachádza reformovaný kostol , jednoloďová pôvodne renesančná stavba s polkruhovým záverom a predstavanou vežou zo 17stor. Písomná zmienka hovorí, že fara a kostol mohli byť v obci už v 11 storočí a tak o vašu duchovnú stránku bude dobre postarané . Obec Lastomír patrí k najstarším slovienskym osadám v okolí ešte za vlády uhorského kráľa Śtefana I. V roku 2019 v chotári boli nájdené zaujímavé archeologické objavy , komplex objektov z 13-16 storočia .
V súčasnosti sa v obci nachádza materská škola, základná škola , pošta, telocvičňa , futbalové ihrisko , potraviny , pohostinstvo , opravovňa automobilov , verejný vodovod , verejná kanalizácia , rozvodná sieť plynu . Počet obyvateľov v obci je cez tisíc . V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať .
E-mail :igor.mikula@fpreality.sk
tel: 0950103136

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nutná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
1243 m2
Zastavaná plocha:
275 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra