Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Odstúpenie útulnej reštaurácie v Ružinove

60 000 €
Interné ID: F008-18-KADA
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka, odstupujúcu sa, zabehnutú reštauráciu v časti Ružinov. Reštaurácia má rozlohu 48 m2 a nachádza sa v polyfunkčnej budove s vysokou návštevnosťou vďaka veľkému počtu obchodov.
Reštaurácia sa odstupuje kompletne zariadená. Určitá časť zariadenia je nová, čo znamená, že spotrebiče podliehajú záruke v prípade nejakých závad počas ich používania.
Interiér reštaurácie je veľmi zaujímavý, má v sebe aj prvky prírodného charakteru. Reštauráciu je možné skombinovať s kaviarňou, nakoľko má isté množstvo stálych návštevníkov, ktorí doteraz využívali kaviarenské služby.
Kuchyňa reštaurácie má okrem klasického vybavenia aj pec na drevené uhlie.Priestor reštaurácie je v prenájme, ktorý sa pravidelne aj s energiami (voda, elektrina, plyn) uhrádza majiteľovi budovy.
Reštaurácia má okrem vchodu v budove aj svoj vlastný vchod z vonkajšej strany.
Súčasný majiteľ má k dispozícii všetky hygienické a prevádzkové dokumenty, reštaurácia nevykazuje stratu.
Nie sú potrebné žiadne veľké úpravy k prevzatiu prevádzky a k tomu, aby mohol nový prevádzkovateľ otvoriť ´brány´reštaurácie a rozbehnúť jej chod podľa vlastných predstáv.
Cena reštaurácie je 60 000 € v prípade platby v hotovosti je dohoda možná. Provízia pre RK nie je v cene reštaurácie zahrnutá.
V prípade záujmu, kompletnú zmluvnú dokumentáciu a všetko potrebné k prevzatiu reštaurácie, vybavíme za Vás.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
48 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Kontaktujte makléra