Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Slávnostné vyhodnotenie najlepší z najlepších za rok 2021


Rekapitulácia roka, vyhodnotenie najlepších maklérov, najlepších pobočiek, poďakovanie centrále spoločností, zaujímavé prednášky, ale najmä milé stretnutia, priateľské objatia a firemná lyžovačka - takto vyzeralo Slávnostné vyhodnotenie najlepší z najlepších za rok 2021. Viac ako 70 z nás, už v skorých ranných hodinách  nasadli do áut a mali sme jeden cieľ - Hotel Bešeňová.

Počas cesty nás bolo nielen počuť ale aj vidieť, pretože nám naša slovenská hokejová reprezentácia prostredníctvom rádiového prenosu v autách, robila nesmiernu radosť svojimi výkonmi v zápase proti USA. Úsmevy, radosť a dobrá nálada nás neopustila počas celého dňa, ktorý sme zahájili prvou prednáškou o Marketingu v digitálnej ére, ktorú viedol náš marketingový špecialista Patrik Režo.

Medzitým sa stoly v kongresovej hale prehýbali pod množstvom dobrôt a špecialít, povzbudivej kávy. Druhá prednáška sa niesla v znamení kvízu o hypotékach, ktorý si pre našich maklérov pripravila riaditeľka hypotekárneho centra, Emese Abaháziová. Viete čo znamená RPMN? Viete kedy Váš klient môže dostať nižší úrok? S takýmito zaujímavými otázkami boli naši makléri preškolení a oboznámení, pretože vieme, že kúpa nehnuteľností je často financovaná práve hypotekárnym úverom.

Dosť bolo informácií, vychutnajme si spoločne obed v kruhu kolegov. 

Kto sa stane maklérom roka? Ktorá pobočka bola najlepšia v roku 2021? Tieto informácie pred nami tajil pán riaditeľ Tomáš Nagy a pán výkonný riaditeľ, Peter Čoros do poslednej minúty. Nebolo však pre nás žiadnym prekvapením, že prvé 3 miesta obsadili títo skvelí kolegovia:


1. MIESTO - Jana Saksonová, pobočka Čadca

2. MIESTO - Anna Fiťková, pobočka Zlaté Moravce

3. MIESTO - Michal Geletič, pobočka Nitra

 

    

 

Vyhlásené boli aj 3 najlepšie pobočky podľa produkcie za rok 2021, tu ich máme:

1. MIESTO - pobočka Nitra

2. MIESTO - pobočka Prešov

3. MIESTO - pobočka Čadca

 

   

 

Podľa slov pána riaditeľa Nagyho, bol rok 2021 pre realitnú kanceláriu Finanzpartner reality veľmi úspešný, prostredníctvom našich intenzívnych školení, sme vyškolili viac ako 80 realitných maklérov, podarilo sa nám rozšíriť naše pobočky v 4 mestách po celom Slovensku a v neposlednom rade obslúžili sme viac ako 700 zákazníkov.

Prajeme si, aby rok plný dvojek, 2022 bol pre nás všetkých štastnejší, pokojnejší ale hlavne aby každý z nás mal nielen dom ale hlavne šťastný domov.

S úctou, tím realitnej kancelárie Finanzpartner reality

 


Galéria Slávnostného vyhodnotenia najlepší z najlepších za rok 2021