Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Zarob si 500€ dobrým tipom


Máme pre Vás novinku - sputili sme partnerský portál www.stansatiperom.sk, kde nám môžete zanechať svoj tip na nehnuteľnosť a zarobiť si skutočne kráľovské peniaze. Vysvetlime si ako to funguje...

Postup našej spolupráce je jednoduchý:


1. Odporučenie nehnuteľnosti
   Príklad: Viete, že Vaši susedia v paneláku očakávajú prírastok do rodiny, 1 izbový byt je už príliš malý a hľadajú 3 izbový byt v Prešove. Poviete im o našej realitnej kancelárii, kontaktujete nás (prostredníctvom formulára na stránke) a s ich dovolením nám poskytnete ich telefonický kontakt.

2. Stretnutie s realitným maklérom
   Následne tento kontakt odovzdáme nášmu maklérovi v príslušnej oblasti, dôjde k skontaktovaniu sa so záujemcami, nájdeniu vhodnej nehnuteľnosti, fyzickej obhliadke, dohodneme a vybavíme všetky potrebné kúpno-predajné záležitosti, podpíšeme rezervačnú zmluvu a v tomto momente Vás kontaktujeme.

3. Odmena je Vaša
Nastane deň D, kedy príde ku kúpe, predaju, prenájmu nehnuteľností a vy sa už môžete tešiť na Vašu štedrú finančnú odmenu! POZOR: Výška odmeny je s tipérom konzultovaná ešte pred realizáciou obchodu, pričom je podpísaná tipérska zmluva.

Môžete tip zanechať aj ked nie ste právnická osoba (podnikateľ)? Samozrejme, Vaša tipérska odmena je vyplácaná na základe tipérskej zmluvy.

Čo poviete? Jednoduché, že? Vám stačí sprostredkovať iba kontakt a všetko ostatné zariadime my!

Tešíme sa na Vaše tipy