Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

POZEMOK V HUMENNOM teraz V BEZKONKURENČNEJ CENE !

19 990 €
Interné ID: F040-14-MATO
Ulica: Pod Krámovou
Obec: Humenné
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky

Popis nehnuteľnosti

F040-14-MATO
Pootvárate ďalšiu kapitolu svojho života? Hľadáte celoročný kľud a rôznorodý relax v prírode, len na skok od rušného mestského diania?
Finanzpartner reality vám ponúka exkluzívne na predaj zaujímavý pozemok s veľkým potenciálom v Humennom.

Video k tejto nehnuteľnosti nájdete tu /skopírujte a otvorte link v internetovom prehliadači/: https://youtube.com/shorts/KL5_7CaNqBA?feature=share

Je situovaný 150 m od najbližšej domovej zástavby s inžinierskymi sieťami. Vedie popri ňom trasa elektrického vedenia a v jeho spodnej časti preteká osviežujúci potok s blahodárnym letným tieňom a oživujúcou vlhkosťou. Výmera mierne svahovitého, výborne dostupného, pozemku je 1.628 m2. Nachádza sa necelých 300 m od hlavného cestného ťahu v smere na Sninu. Jeho rozmery sú šírka 15 m, dĺžka 115 m, resp. 100 m v jeho kratšej časti.

Pozemok sa pýši viacerými druhmi vysadených ovocných drevín, ako sú čerešne, višne, jablká, ringloty, hrušky, orechy, slivky, moruše i lieskovce a ... 5 druhov chutného hrozna.
Podľa vlastného uváženia je určený na záhradkarčenie či chatárčenie.

Predáva sa so všetkými hnuteľnými vecami, ktoré sa na ňom nachádzajú. K dispozícii sú staršia unimobunka a drevená hospodárska budova s uskladneným dreveným rezivom/doskami /5 m3/, tatranským profilom /50 m2/, použitými oknami vhodnými napr. na skleník a ďalším stavebným materiálom. K dispozícii je tiež prívesný vozík, 1.000l plastová nádrž na vodu a množstvo náradia/vybavenia potrebného k udržiavaniu a zveľaďovaniu nehnuteľnosti.

Vzhľadom na blízkosť existujúcej domovej zástavby a inžinierskych sieti sa jedná o nehnuteľnosľ, ktorej potenciál v čase určite porastie.
***
Právnický tím RK Finanzpartner bezplatne vypracuje kompletnú zmluvnú dokumentáciu k samotnému predaju i prevodu vlastníckych práv na katastri. V prípade potreby, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov, zabezpečíme kupujúcemu najvýhodnejšie financovanie a poistenie nehnuteľnosti.

****
Zaujala vás táto nehnuteľnosť? Dohodnime si obhliadku.
Kontaktujte:
Ing. Marián Totcimak,
0903 597 273,
marian.totcimak@fpreality.sk,
manažér pobočky Finanzpartner reality Humenné,
súčasne registrovaný v NBS v sektoroch finančného sprostredkovania zahŕňajúcich
poskytovanie úverov, poistenie čohokoľvek, investovanie voľných finančných prostriedkov
a dôchodkov v rámci II., III. a súkromného piliera.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1628 m2

Kontaktujte makléra